KONST / Litografier / Färglitografi 16705051

nr 1670 5051

Färglitografi

Göran Nilsson, Insjölandskap, Signerad. Numrerad &/150. Färglitografi, bildmått: 31x46 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

lördag 21 december 2024
kl 19:44:15

21/12 19:39:15 1      Vinnande bud
21/12 19:39:33 1      justering av budtak