KONST / Litografier / Färglitografi 16705051
nr 1670 5051
Färglitografi
Göran Nilsson, Insjölandskap, Signerad. Numrerad &/150. Färglitografi, bildmått: 31x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
lördag 21 december 2024
kl 19:44:15
Färglitografi
nr 1670 5051
Färglitografi
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
lördag 21 december 2024 |